fbpx

Par mums

Sveiki, te mēs – EsiAktīvs veidotāji!

Daudziem mūsu klientiem noteikti rodas saprotamas bažas – neesmu par jums dzirdējis, vai jums var uzticēties?

Jā, var! Mēs esam diezgan jauns un salīdzinoši mazs uzņēmums, bet mums noteikti var uzticēties.

EsiAktivs.lv ir ģimenes projekts. Sportiskas, aktīvas, dzīvespriecīgas daudzbērnu ģimenes projekts, kas tapis ar mērķi palīdzēt sev un citiem būt aktīviem un sportiskiem. Mūsu pārliecība, ko paši esam pārbaudījuši, ir, ka sportisks un aktīvs dzīvesveids ir neatņemama pilnvērtīgas un laimīgas dzīves sastāvdaļa. Mums nav nedz lietuviešu mātes kompānijas, nedz liela vācu saimnieka, un tieši tāpēc ne viss iecerētais nāk ātri un viegli. Nākas cīnīties gan ar tehniskām problēmām, gan piegādes niķiem un stiķiem un citām likstām, bet mēs augam un mācāmies. Jā, pie mums varbūt neatradīsiet tik daudz fīču kā lielā internetveikalā, bet, iepērkoties pie mums, Jūs palīdzēsiet mūsu ģimenei dzīvot un realizēt savas ieceres tieši šeit – Latvijā.

Aktīvi darbojamies jau gadu, un šajā laikā mēs esam piegādājuši preces vairāk kā 1000 iedzīvotājiem. Lielas un mazas. Gan sīkas velo skrūvītes, gan lielas fitnesa stacijas.

Jā, esam godīgi, arī neesam piegādājuši, jo gadās, ka informāciju par preces neesamību noliktavās nesaņemam laikus. Tā notiek, jo īpaši šobrīd, pandēmijas laikā, ir ļoti traucēta fitnesa un velo preču ražošana un piegāde no rūpnīcām, un tāpēc var gadīties, ka galu galā kaut ko neizdodas saņemt. Ticiet, mums tas nepatīk tikpat ļoti kā jums!

Ar mums šajā laikā ir sadarbojušies lielāki un mazāki uzņēmumi, pašvaldības, skolas, bērnudārzi, rehabilitācijas centri un fizioterapijas klīnikas, deju klubi un baznīcas. Tāpēc nebaidieties un uzticieties arī Jūs!

Starp klientiem varam minēt:

Nacionālie Bruņotie spēki
Latvenergo
Wunder Latvia
Dobeles sporta centrs
Ozolnieku novada dome
Ādažu novada dome
Naujenes pagasta pārvalde
Kokneses pamatskola
Biznesa augstskola Turība
Valsts asinsdonoru centrs
SOS bērnu ciemati
u.c.

Mēs esam elastīgi un runājami, un pretimnākoši. Ir kāda problēma – droši saki!
Mēs palīdzēsim un piemeklēsim labāko risinājumu.
Raksti, zvani, nāc ciemos!