Veikala jaunumi

Atrodies uz ūdens ar pārliecību un droši!

Katru gadu Latvijā vasarās noslīkušo cilvēku skaits ir graujošs un ir 6x lielāks, kā vidēji ES valstīs. Vai tas ir vajadzīgs? Bet karstajās vasaras dienās atrasties ūdenī vai nodarboties ar ūdens sportiem ir tik patīkami!

EsiAktīvs piedāvā risinājumi – pavisam mazu, ērtu jostiņu, kas var glābt tavu vai tavu līdzcilvēku dzīvību! Tās ir Restube glābšanas bojas. Tā ir piestiprināta pie jostas un, kamēr neizmantota, ir ļoti neuzkrītoša un netraucējoša. Vajadzības gadījumā, kas peldot var būt – beidzoties spēkiem, aizrijoties ar ūdeni, iemetoties krampjiem, vai, ja nepeldēji, bet iekriti ūdenī burājot, kaitojot, sērfojot vai supojot – atliek paraut drošības aukliņu un mazā somiņa pati automātiski piepūtīsies par glābšanas boju – balonu, kas noturēs tevi virs ūdens līdz tiksi glābts.

Lai būtu pavisam droši – tu vari piepūst boju jau laikus! Lai netērētu gāzes balonus visām Restube glābšanas bojām ir arī mutes ventilis, ar ko to piepūst. Tā kā boja ir pastāvīgi ir piestiprināta pie jostiņas, tad būsi drošībā visu laiku, viņa tev vilksies līdzi kā Pull Buoy.

Mums piedāvājumā ir vairāki Restube glābšanas boju modeļi – Basic un Classic – standarta modeļi, bet ne ar ko sliktāki par citiem. Swim modelis ir vieglākais un mazākais. Sports modelis ir skarbākiem apstākļiem un domāts kaitotājiem, vindsērfistiem un tml., kā arī izmantojams burājot. Lifeguard modelis ir ar papildus siksniņu, ko var apsprādzēt ap glābjamo personu.

Visi Restube modeļi ir:

  • veigli, mazi un viegli lietojami
  • Vairākkārtīgi lietojami pateicoties maināmajiem gāzes baloniņiem
  • jūras ūdens droši
  • tiem ir 50 cm savienojuma aukla ar jostu
  • var tikt piepūsti ar muti
  • tos var pārvadāt lidmašīnā
  • tie ir izstrādāti sadarbībā ar Šveices glābēju asociāciju

Jāņem vērā, ka Restube glābšanas bojas NAV izmantojamas kā glābšanas vestes, jo tās neglābs, ja lietotājs nav pie samaņas. Lai izmantotu Restube ir jābūt pie apziņas un pie piepūstā balona ir jāturas paša spēkiem!

Ja šo izlasīji un vēlies arī sev tādu jostu – gribam tevi iepriecināt ar 10% atlaidi ievadot kupona kodu “Restube10“.
Diemžēl pagaidām viņas ir ar piegādi līdz 30 dienām, tāpēc neatliec uz pēdējo vasaras brīdi!

(Kupons derīgs līdz 31. augustam, vienam pirkumam.)

Līdzīgi ieraksti