fbpx

Par mums

Sveiki, te mēs – EsiAktīvs veidotāji!

Daudziem mūsu klientiem ir saprotamas bažas – es jūs pirmo reizi dzirdu, vai jums var uzticēties?

Jā, mēs esam salīdzinoši jauni un salīdzinoši mazi, bet ne kādā gadījumā neuzticami.

EsaiAktivs.lv ir sportiskas latviešu daudzbērnu ģimenes projekts ar mērķi palīdzēt sev un citiem būt aktīviem un sportiskiem. Mums nav ne lietuviešu mātes kompānija, ne vācu saimnieks un tāpēc ne viss iecerētais nāk viegli. Cīnamies ar tehniku, piegādes niķiem un daudz ko citu. Jā, lielam internetveikalam varbūt būs vairāk fīču, bet iepērkoties pie mums, Tu palīdzēsi mūsu ģimenei izdzīvot te pat Latvijā.

Esam apritē jau gadu un šajā laikā esam piegādājuši preces vairāk kā 1000 iedzīvotājiem. Lielas un mazas. Pat sīkas velo skrūvītes un lielas fitnesa stacijas.

Jā, arī neesam piegādājuši, jo šad un tad informāciju par preces neesamību noliktavās nesaņemam laikus. Īpaši šobrīd, pandēmijas laikā, ir ļoti traucēta fitnesa un velo preču ražošana un piegāde no rūpnīcām un tāpēc var gadīties ko galu galā arī nesaņemt. Mums tas nepatīk tikpat ļoti kā jums.

Ar mums šajā laikā ir sadarbojušies arī lielāki un mazāki uzņēmumi, pašvaldības, skolas, bērnudārzi, rehabilitācijas centri un fizioterapijas klīnikas, deju klubi un baznīcas. Tāpēc nebaidies, uzticies arī Tu!

Starp klientiem varam minēt:
Nacionālie Bruņotie spēki
Latvenergo
Wunder Latvia
Dobeles sporta centrs
Ozolnieku novada dome
Ādažu novada dome
Naujenes pagasta pārvalde
Kokneses pamatskola
Biznesa augstskola Turība
Valsts asinsdonoru centrs
SOS bērnu ciemati
u.c.

Esam fleksibli un runājami un pretimnākoši. Ir kāda problēma – droši saki! Mēs palīdzēsim un piemeklēsim. Raksti, zvani, nāc ciemos.