fbpx
Bez tēmas

Izskrien Rīgu treniņš

Pēc 3 dienām – 21. maijā bija jānotiek pirmajam tautas sporta seriāla “Izskrien Rīgu” posmam. Taču pandēmijas ierobežojumu dēļ, tas būs dalīts treniņš.

Izskrien Rīgu pirmais posms norisināsies kā treniņš, kuru vadīs viens no šī brīža labākajiem Latvijas skrējējiem Dmitrijs Serjogins. Nebūs nedz rezultātu, nedz ierastā sacensību centra un koridora un ierastās drūzmas, bet būs lieliska atmosfēra, vērtīgi padomi no trenera un skrējiens apkārt Māras dīķim, kur bija plānots šī gada pirmais Izskrien Rīgu posms.

21. maiju organizatori sadalījuši 10 treniņos. Katrā treniņā varēs pieteikties 24 dalībnieki, kuri piedalīsies kopā ar sertificētu treneri Dmitriju Serjoginu. Treniņa sākumā varēs aprunāties ar Dmitriju, tad būs neliela iesildīšanās un pēc tam visi dosies skrējienā apkārt Māras dīķim. Treniņš ilgs 30 minūtes un ja kāds vēlēsies pariņķot apkārt Māras dīķim ilgāk, tad to, ievērojot pašreizējās drošības prasības saistībā ar Covid-19, varēs arī darīt. Bērniem līdz 7 gadu vecumam būs jāpaciešas un šoreiz piedalīties nevarēs.

Vairāk info un reģistrācija: http://izskrienrigu.lv/

Līdzīgi ieraksti