fbpx

Sporta atsākums

Un tā, 12. maijā varēs atsākties sporta pasākumi, kur maksimālais dalībnieku skaits vienkopus ir līdz 25 cilvēkiem, kas viens no otra distancēsies ar 2m.

Tas nozīmē arī tautas sporta un aktīvās atpūtas pasākumu atgriešanos dzīvē.

Arī izolēšanās laikā šis tas jau notika – teiksim, e-rogainingi un e-orientēšanās sacensības, kur ar tālruņa aplikācijas palīdzību bija iespējams individuāli vai ģimenes lokā doties medīt kontrolpunktus. Kā arī populāras kļuva dažādas virtuālas sacensības, kur rezultātu tablo bija tālrunī, bet skriet varēji savā brīvi izvēlētajā maršrutā.

Skaidrs, ka lielie pasākumi kā Rīgas maratons, Skrien Latvija, Stirnubuks, velomaratoni – tuvākajā laikā nebūs. Mazāki tautas sporta pasākumi kā vietējie skrējieni un mazāki MTB maratoni gan, iespējams, varētu pielāgoties un notikt. Tomēr Tev ir iespēja noskriet savu Rīgas maratonu šeit: “Virtuālais maratons 2020”, kas risināsies no 15. līdz 17. maijam un piedāvā dalībniekiem startēt sešu dažādu garumu distancēs.

Rīgas rogainings, kas plānojas 23. maijā – gan varētu notikt, jo organizatori iecerējuši individuālu reģistrāciju un individuālu startu. Rogainingu lielais labums ir – lai cik dalībnieku tur piedalītos – tāpat trasē jūs esat tikai pats savā vai savas komandas kompānijā.

Arī pārgājieni un brīvdabas treniņi atsāksies pilnā sparā. Tikai ņemiet vērā, ka organizatoriem, lai nodrošinātu Valsts noteikto ierobežojumu ievērošanu – būs jāprasa iepriekšēja reģistrācija. Pasākumi ar FB variantu “Interested” – gribu eju, gribu neeju – nebūs.

Līdzīgi ieraksti