Veikala jaunumi

Iepazīsties – SIGMA

Tagad EsiAktīvs.lv piedāvā arī Sigma Sport – vācu zīmolu, kas jau daudzus gadus ražo sporta elektroniku.

Tas bija 1982. gads, kad Sigma Sport izlaida savu pirmo velodatoru! Kopš tā laika ir daudz kas mainījies!

Kopš tiem laikiem Sigma Sport ir viens no vadošajiem velodatoru ražotājiem. Modeļu vidū ir gan vienkārši velodatori ar dažām funkcijām, gan nopietni GPS velodatori ar krāsainu karti un skārienjutīgu ekrānu. Tie mēra arī sirdsritmu un mīšanās ātrumu.

Informācijai par modeļu sērijām: BC ir velodatori ar vairāk vai mazāk funkcijām. Ja tam nav klāt ATS vai STS – tad velodators ātruma/distances datus ņem no magnēta, kas ir pievienots ar vadu. BC-ATS modeļiem ir analoga datu pārraide un ir iespējams tikai 1 sensors. BC-STS modeļiem ir digitāls datu kodējums un tiem var pievienot vairāk kā vienu sensoru – iespējams arī kadences sensors.

PURE sērija ir ar lielu ekrānu un lieliem cipariem.

ROX sērija ir nopietnākā, ar GPS aprīkoti modeļi un Bluetooth ANT+ savienojumu datu pārraidei gan starp sensoriem, gan uz tavu viedierīci.

Sigma ražo arī velo lukturus dažādām jaudām un spējām. Visi lukturi ir USB lādējami. Tos var pievienot arī pie veloķiveres! Priekšējo lukturu AURA sērija ir īpaši paredzēta ceļu satiksmei un atbilst stingriem Vācijas noteikumiem – tie nespīd acīs pretimbraucējam (ja pareizi noregulēts augstums) un nav mirgojoši. Savukārt BUSTER sērija ir paredzēta takām. Protams, Latvijā tos drīkst izmantot arī ceļu satiksmē.

Aizmugurējie lukturi arī ir USB lādējami, tie ir mazi un viegli piestiprināmi. Interesanti, ka BLAZE modelim ir bremzēšanas sensors – bremzējot velosipēdu, tas ieslēgs apildu sarkanās gaismas, tādējādi signalizējot aizmugurē braucošajiem par jūsu manevru.

Sigma ražo arī uz rokas liekamus sporta pulksteņus, kas ir lētāki un vienkāršāki kā ‘lielie spēlētāji’, tomēr funkciju pilda teicami. Sigma ID sporta pulksteņu sērijā ir GO pulkstenis – īpaši piemērots veciem cilvēkiem, pastaigām vai nūjošanām. Life – aktīvāka dzīvesveida piekritējiem, RUN – īpaši skrējējiem piemērots pulkstenis, FREE – piedzīvojumiem un sportam, kā arī TRI sērijas pulkstenis īpaši piemērots triatlonam.

Līdzīgi ieraksti