Skriešana

Rīgas maratons būs ar RIMI zīmi

Rīgas maratons, kas reiz bija Nordea Rīgas maratons, tad Lattelecom Rīgas maratons, tad vienu gadu TET Rīgas maratons, nu kļūs par RIMI Rīgas maratonu.

Kā vēsta maratona organizētāji, jubilejas jeb 30. skriešanas sezonu maratons sāks kopā ar jaunu galveno partneri “Rimi”, turpmāk nesot “Rimi Rīgas maratona” vārdu. “Rimi” atbalsts maratonam ļaus ar vēl lielāku sparu turpināt skriešanas kultūras un veselīga dzīvesveida popularizēšanu, ieviest būtiskus jauninājumus ilgtspējīgas attīstības jomā un īpaši pievērsties bērnu un jauniešu iesaistei. Ziemeļeiropas vienīgais IAAF “Zelta” līmeņa (Gold Label) maratons savu starptautisko nozīmīgumu arī turpmāk stiprinās ar pasaules klases organizāciju, Latvijai un Rīgai piesaistot desmitiem tūkstošu maratontūristu no visas pasaules.

“Rimi Rīgas maratona” jubilejas jeb 30. skriešanas sezona tiks svinīgi atklāta 16. septembrī pie Brīvības pieminekļa — vietā, kur pirms trīsdesmit gadiem starta šāviens tikai dots pirmajam Rīgas maratonam. 

Starta šāviens 30. sezonai 16. septembra rītā tiks dots plkst. 8.30 jeb tieši 8 mēnešus pirms “Rimi Rīgas maratona” starta, lai pēc tam visas dienas garumā potenciālajiem dalībniekiem dotu iespēju apņemties piedalīties maratonā, iemūžinot fotogrāfiju ar izvēlētās distances cipariem. Vakara noslēgumā paredzēts simbolisks 7 km skrējiens pa Rīgas ielām un svinīga 30. sezonas kliņģera notiesāšana. 

No 16. septembra tiks atklāta arī reģistrācija “Rimi Rīgas maratonam” mājas lapā. Kā ierasts, līdz 2019. gada 31. decembrim pieteikšanās izdevīgāka.

Līdzīgi ieraksti