Pasākumu jaunumi Piedzīvojumu sac Rogainings

Piedzīvojums Rīgas naktī

Jau mazāk kā pēc divām nedēļām, 6. jūlijā, Rīga norisināsies lielisks, aizraujošs un sportisks nakts piedzīvojums – Lielais Rīgas xRace piedzīvojums un nakts rogainings.

Sacensību kontrolpunktu distance ieskaus teritoriju ap Latvijas etnogrāfisko brīvdabas muzeju, līdz ar to arī šoreiz dalībniekiem būs iespēja orientēties pilsētas vidē un meklēt piedzīvojumus meža apvidos. Jāuzsver, ka izvēlētos xRace piedzīvojumu distanci, kontrolpunktus būs jāapmeklē pārvietojoties ne tikai ar kājām, bet ar velo un izmantojot organizatoru izsniegtas laivas.

Šogad tiks piedāvātas dažādas distances: bezmaksas Bērnu pastaiga pieredzējušo instruktoru pavadībā, kuras ilgums ir 2 stundas un ir paredzēts bērniem līdz 12 gadu vecumam ieskaitot.
Pārējiem dalībniekiem tiek piedāvātas dažādu ilgumu distances: 2h Better4U, 4h Isostar un 6h Garmin, kurās izplānojot distanci pēc savas stratēģijas dalībniekiem ir jāsavāc pēc iespējas vairāk punktu.

Individuāliem dalībniekiem tiek piedāvāts aptuveni 14 km rogaininga skrējiens “O-RUN”, kur skrējējiem ir jāapmeklē norādītos kontrolpunktus. Papildu Rogaininga distancēm ir iespēja pieteikties xRace piedzīvojumu distancei ar iespēju kontrolpunktus apmeklēt ne tikai ar kājām un velo, bet arī ar laivu,
meklēt piedzīvojumu X punktus un pildot speciālos uzdevumus.

Reģistrācija sacensībām pieejama mājas lapās www.xrace.lv un www.rigasrogainings.lv .

Līdzīgi ieraksti