Pasākumu jaunumi Skriešana

101 pieveic 107

Rīga-Valmiera, šķiet, ir Latvijas sūrākais ultraskrējiens, kas katru gadu pulcē arvien vairāk un arvien ātrākus cilvēkus. Dulllo, kas pieteicās skriet no Rīgas uz Valmieru šogad bija teju 140, no kuriem 46 bija dāmas.

Starts kā allaž pie Brīvības pieminekļa Rīgā, tieši pusnaktī. Ceļš pa Brīvības ielu ved uz Siguldas šoseju, tad nogriežas uz Valmieras šoseju un jāfinišē Valmierā pie Sīmaņa baznīcas.

Kungiem finiša kliņķi visātrāk sasniedza Ainārs Kumpiņš, aizskrienot 8 stundās, 10 minūtēs un 50 sekundēs. No 92. gada rekorda atpaliekot vien 9 minūtes.

Otrais bija Sergejs Maslobojevs, bet trešais – pērnā gada uzvarētājs Konstantīns Biktimirovs.

Dāmām ātrākā bija Diāna Džaviza un ar laiku 09:26:49 kļuva par šī skrējiena rekordisti dāmām, rekordu labojot par teju 26 minūtēm. Diāna šogad bija arī debitante Latvijas izlasē pasaules čempionātā taku skriešanā. Šī skrējiena kopvērtējuma viņa ieņēma augsto 6. vietu! Otrajā vietā Vita Devjatņikova, kura pērn laboja šī skrējiena rekordu. Trešajā vietā Sigita Vāce.

Kopā šo skrējienu pieveica 101 skrējējs. Finišētājus sagaidīja Undīne Ozoliņa, kurai ar šī skrējiena palīdzību, tika vākti līdzekļi ārstēšanai.

Līdzīgi ieraksti