Pasākumu jaunumi

Nedēļas nogales tautsportiskais apskats

Spriežot pēc mūsu kalendāra datiem, lielākie pasākumi vīkendā bija Skrien Latvija Ventspils maratons, Velo.lv MTB maratona 4. posms, LČ triatlona supersprintā un Patria Tough Run atklāšanas posms. Un iemetīsim aci #Ironman 70.3 tepat kaimiņos Igauņos.

Venspils Piedzīvojumu parka maratonā uzvaras laurus plūca Baltkrievu sportisti ar labāko laiku 2:29:40. Labākais no LV bija trešās vietas ieguvējs Sergejs Maslobojevs ar 2:42:48. Dāmām maratonā uzvarēja Jekaterina Soukunova ar 2:58:15. Pusītē labākais bij’ Jānis Višķers ar 1:12:03 un Karīna Helmane-Soročenkova ar 1:21:51.

MTB maratonā Sporta distancē galvenie varoņi bija Oskars Muižnieks un Lelde Ardava. Tautā attiecīgi Renāte Radionova un Rodžers Petaks, kas sekunde-sekundē iebrauca finišā ar Paulu Rubeni. Skaista cīņa bijusi.

LČ triatlonā supersprintā norisinājās Daugavpilī. Bet Daugavpils tālu, tāpēc ne rezultāti, ne info par uzvarētāju nav līdz Rīgai divi dienās atnākuši. Tā runā, ka ir tikuši līdz Jēkabpilij. Sorrī par sarkasmu.

Mareka Gaļinovska / ASK Patria foto

Pēc Mareka skaistajām bildēm spriežot – pasākums bija SUPER! (Vairāk foto TE). Jāskrien treilos, jālien, jārāpjas, jāstiepj un visādos citādos veidos jāmokās. Sporta 12,7km distancē uzvarēja Aleksanda Bobovka no pašas ASK Patria un Artjoms Rukuņenko no Gaisa spēkiem. Tautas 5,6 km Linda Borbale un Kristiāns Mārtuševs.

Tas arī viss no Latvijas lielajiem tautas sporta pasākumiem. Bet palūkosim uz mums tuvāko oficiālo Ironman pasākumu – Ironman 70.3 Otepaa, Igaunijā. Uzvarēja mūsējais – Rinalds Sluckis! Ar laiku 4:11:39. Ceturtajā vietā arī mūsējais – Edgars Cimermanis (4:18:39), no trešās vietas atpaliekot ap 2 minūtēm. Ātrākā sieviete bija igauniete Maria Janese (4:46:09). Trīspadsmitā sieviete un 5. savā vecuma grupā bija Lāsma Ozola no Latvijas! Heijā! Kopā šajā nemaz ne vieglajā pasākumā piedalījās 50 Latvijas pārstāvji!

Tas arī viss. Priecīgus Jāņus un lai labi skrienas tiem, kas pirms Jāņiem skries Rīga-Valmiera 107 km!

Līdzīgi ieraksti