Pasākumu jaunumi Velo

9. Jūrmalas maratonā uzvar Vikštrems

Sestdien, 8. jūnijā pie Dzintaru koncertzāles norisinājās jau 9. Jūrmalas velomaratons, kas ir viens
apmeklētākajiem velo pasākumiem Latvijā un kurš, saulainos laikapstākļos pulcēja vairāk kā
2500 pasākuma apmeklētājus. Dalībnieki devās Isostar Tautas 30km distancē, Ģimenes 15km
distancē bet pirmskolas vecuma dalībnieki bērnu 0.5-1km distancēs, kā arī ģimenēm ar bērniem
un pasākuma dalībniekiem, pasākuma rīkotāji bija sarūpējuši dažādas atrakcijas un aktivitātes.
Karstajos laika apstākļos garākajā Isostar Tautas 30km distancē finišējot pēc 40 minūtēm un 8
sekundēm, ar 1 sekundes atrāvienu un šogad uzvarēja iepriekšējā gada 4.vietas ieguvējs Arvils
Vikštrems (komanda ELKOR RRS) aiz sevis atstājot otrā vietas ieguvēju Juri Visocki (komanda
Policistu velobiedrība) un Mārtiņu Pētersonu, kas palika trešajā vietā. Sieviešu konkurencē
attiecīgi ātrākā bija Renāte Rodionova ar finiša laiku 41 minūte un 54 sekundes, aiz sevis atstājot
Madaru Ābomu un Lāsmu Elzu Vaivodi.

Ģimenes distancē, kurai starts tika dots jau dienas karstākajā laikā, uzvarēja Agris Zelmenis, kas
15km distanci veica 26 minūtēs un 44 sekundēs. Tikai ar fotofiniša palīdzību tika noteikts otrās
vietas ieguvējs Jānis Stucers un trešās vietas – Gatis Gruntiņš, kuri uzvarētājam zaudēja attiecīgi
0.7 un 1.1 sekundi.

Pasākumi organizatori bija parūpējušies, lai distances finišā ikviens dalībnieks saņemtu saldumus
un godam nopelnīto Jūrmalas velomaratona svētku piemiņas medaļu no metāla, ar kuru varēja
nofotografēties pie finiša zonas uzstādītā pasākuma bannera.

Uz Jūrmalas velomaratonu aicināja Jūrmala. Pasākumu rīkoja “Piedzīvojumu sacensību
apvienība”. Pasākumu draudzīgi atbalstīja Isostar.